We use cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. More info

 

References

S prácou pána Petra Beneho sme nadmieru spokojní. Spolupracujeme s ním už niekoľko rokov a veľmi radi a hlavne s dôverou sa k nemu vraciame. A to práve pre jeho profesionalitu a jeho dlhoročné skúsenosti a prehľad na realitnom trhu. Pretože realiťákov a realitiek je dnes veľa a je ťažké sa rozhodnúť, koho si vybrať a komu dôverovať.  Oceňujem na ňom práve to, že svojej práci rozumie, dokáže byť rovnocenným partnerom tak kupujúcemu ako aj predávajúcemu. Snaží sa celý predaj zrealizovať tak, aby boli všetky strany spokojné, čo pri predaji nehnuteľností nie je vždy samozrejmosť.Komunikuje promptne, vecne a jasne. Maximálne mu dôverujem a ak sa aj niekto na mňa obráti poradiť dobrú realitku a šikovného realiťáka, odporúčam práve jeho a BOND Reality. :) 

Jaroslava Varcholová


Rád by som sa Vám aj touto cestou veľmi pekne poďakoval za Vaše nasadenie a profesionálny prístup, ktoré boli kľúčové pre skutočne bezproblémový priebeh a zavŕšenie nášho obchodného prípadu. Počas posledných cca 6 mesiacov ste nás spolu s bratom spoľahlivo informovali o každom kroku a potrebných aktivitách, čo nám ušetrilo veľa času a starostí! Ešte raz srdečná vďaka a pekný zvyšok weekendu želáme!

Libor a Boris N.


So spoločnosťou Bond Reality spolupracujeme už trinásť rokov. Jej prostredníctvom sme kupovali dve nehnuteľnosti a dlhodobo využívame všetky služby spojené s ich prenájmom.Oceňujeme bezkonkurenčné poradenstvo pri investovaní do realít a špičkový právny servis garantujúci maximálnu bezpečnosť všetkých transakcií ohľadom kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľnosti.Prístup p. Rážovej, p. Kuzmovej, a p. Sikimiča, s ktorými sme mali možnosť spolupracovať, je na vysokej profesionálnej úrovni.

Peter a Jana D.


Dobrý deň, pani Šubínová,
Ďakujem Vám veľmi pekne aj za to, ako prebiehala kúpa prostredníctvom Vašej realitnej kancelárie. Veľmi oceňujem Váš profesionálny a zodpovedný prístup. Vždy ste boli dostupná, ochotná a nápomocná. Prajem Vám všetko dobré, veľa úspechov a zároveň aj krásne Vianoce a šťastný Nový rok.

Spokojný klient


Prístup, rýchlosť, profesionalita, čo sa týka od obhliadky bytu až po odovzdanie, taktiež vybavenie hypotéky cez vašu RK, všetko pod jednou strechou. Ďakujeme

Milan a Zuzana


Veľmi profesionálny a zároveň ľudský prístup, boli sme veľmi spokojní.

Miška K


Výborné služby, ochotný personál, takto nejako by mali fungovať služby v realitnom biznise.

Michal Ondriš


Som veľmi spokojná s komunikáciou aj s kvalitným servisom, odporúčam všetkými desiatimi

Martina Dömény


Skvelý prístup. Výborná komunikácia. Všetko rýchlo a super vybavené. Za mňa veľká spokojnosť. Odporúčam!

Spokojný zákazník


Rýchlo, profesionálne za najlepšiu cenu. Naozaj platí, boli sme veľmi spokojní.

Spokojný zákazník


Prístup tejto realitnej kancelárie bol na dnešnú dobu výnimočne profesionálny a výborný. Určite budeme odporúčať.

Spokojný klient


Som maximálne spokojný s prácou makléra BOND Reality, veľmi nám pomohli a boli veľmi profesionálni. 
Ďakujeme

Rodina Marcelových


Veľmi dobre.

Marek Sandor


Predali sme byt cez Bond, veľmi som spokojný !

Luboš Holič