O nehnuteľnosti
| Ulica: | Jókai Mór u. 12 Rajka |
|---|
| Celková výmera: | 105 m2 |
|---|---|
| Typ: | Rodinný dom |
| Stav: | čiastočne prerobený |
| Druh: | Predaj |
|---|---|
| Cena: | 195 000 € |
Popis nehnuteľnosti
Interiér pôsobí vzdušne a ponúka veľmi príjemnú dispozíciu: tri izby, kuchyňa, kúpeľňa a samostatné WC. Kúrenie je riešené elektrickým podlahovým kúrením.
Mesačné náklady na bývanie sú približne: elektrina 100€, voda 50€, smeti 20€. Plyn je v súčasnosti zrušený, ale na pozemku je zachovaná prípojka, takže v prípade záujmu je možné plyn opäť zaviesť. Na pozemku sa nachádza studňa vhodná na polievanie.
K dispozícii je aj podkrovie, ktoré môže nový majiteľ upraviť podľa svojich potrieb.
Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 629 m².
Lokalita je obľúbená pre pokojné prostredie, rýchlu dostupnosť do Bratislavy a kompletnú občiansku vybavenosť.
Nehnuteľnosť je vo veľmi dobrom stave, pričom pre pohodlné dotiahnutie interiéru podľa vlastných predstáv.
Dom je vhodný pre tých, ktorí hľadajú útulné bývanie s kvalitným základom, kde si môžu doladiť detaily podľa seba.
Cena tejto nehnuteľnosti je 195 000€
V cene je zahrnutý kompletný právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckych práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie.
Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BOND Reality.