Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú.  Viac info

 

O nás - vaša dôveryhodná realitná kancelária

BOND Reality - synonymum pre spoľahlivosť, bezpečnosť, vysokú úroveň a profesionalitu pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností.

Na čele stojí Mgr. Daniela Rážová, renomovaná odborníčka a autorita z pozície predsedníčky Asociácie realitných maklérov. Jej odborné vedenie a publikačná činnosť, zahrňujúca tituly úspešných kníh ako Všetko o realitách či Príručka pre klientov realitných kancelárií, zaručuje našim klientom služby najvyššej kvality už viac ako dve desaťročia.

PREČO S NAMI:

  • Maximalizujeme úspešnosť predaja vašej nehnuteľností

Máme návod k úspechu

Dajte svojej nehnuteľnosti šancu byť predanou alebo prenajatou rýchlo, efektívne a za najlepšiu možnú cenu.

 

  • Odomknite potenciál vašej nehnuteľnosti s naším profesionálnym marketingom: videá, drony, virtuálne prehliadky Matterport, home staging, profesionálne fotografie, marketingové pôdorysy, topované inzeráty, sociálne siete a oveľa viac.

Presvedčte sa, čo dokážeme ...

 

  • Odborné poradenstvo a cenové analýzy pre tých, ktorí chcú investovať do nehnuteľností, s ohľadom na individuálne potreby a trhové podmienky.

 

  • Hypotekárne služby, profesionálny právny servis, katastrálny servis a služby pre zahraničných klientov sú samozrejmosťou. 

 

  • Sme špecialisti na kúpu a predaj bytov, domov, pozemkov aj komerčných nehnuteľností. Pomôžeme vám s predajom za najlepšiu cenu ale aj nájdením ideálnej nehnuteľnosti. V BOND Reality neustále pracujeme na tom, aby sme boli vždy krok pred konkurenciou a ponúkali klientom tie najmodernejšie riešenia.

 

  • S našou pomocou nájdete ideálneho nájomcu. Zabezpečujeme komplexnú administratívu okolo prenájmu. Pre tých, ktorí hľadajú prenájom, máme v ponuke široký výber bytov a domov v rôznych lokalitách.

 

  • Ponúkame odborné služby v oblasti spracovania a nastavenia developerských projektov, zabezpečujeme všetky potrebné analýzy a stratégie, služby súvisiace s predajom a nastavením developerských projektov.

 

Vážime si dôveru našich klientov a zaväzujeme sa poskytovať služby na najvyššej úrovni profesionality, vedené etickými princípmi.

Preto, ak hľadáte spoľahlivého partnera v realitách a realitnom developmente, realitná kancelária BOND Reality v Bratislave ponúka bohaté odborné skúsenosti, ktoré garantujú vašu spokojnosť a úspech pri realizácii predaja alebo prenájmu.

Zaistite si bezpečný predaj, kúpu alebo prenájom vášho bytu či domu alebo pozemku s realitnou kanceláriou BOND Reality v Bratislave a okolí. Skúsenosti, odbornosť a individuálny prístup k našim klientom robia z BOND Reality ideálneho partnera pre vaše realitné potreby.