Trnavská Residence

Pridané: 5.12.2019

Polyfunkčný projekt Trnavská Residence sa nachádza v Bratislavskej mestskej časti Ružinov v  blízkosti Štrkovca. Výborná situácia projektu zabezpečuje obyvateľom pohodlné cestovanie autom alebo napojenie na spoje MHD.

 Vďaka výbornej polohe a atraktívnym cenám je Projekt Trnavská Residence momentálne TOP ponukou na trhu z hľadiska investície pre investorov alebo ako štartovacie byty pre mladých ľudí. Zrekonštruovaná budova bude mať na prízemí vlastnú recepciu pre obyvateľov. Recepcia zabezpečí komfortný a bezpečný pohyb obyvateľov a návštev v rezidencii. V projekte sa nachádza 50 nehnuteľností ku ktorým je možné dokúpiť parkovacie státia v podzemnej garáži alebo exteriérové státia za podpriemerné ceny v rámci lokality. K dispozícií budú 1-2 a 3 izb. byty rôznych veľkostí, dispozične riešené tak, aby obyvateľom poskytli maximálny komfort.  Väčšina bytov disponuje balkónom alebo lodžiou. 

Viac informácií nájdete na stránke www.trnavska.sk

Lokalita

TRNAVSKA RESIDENCE sa nachádza v obľúbenej mestskej časti Ružinov. Je situovaný v širšom centre mesta v blízkosti centra mesta.

V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť školy, škôlky, nemocnica, obchodné domy OC POLUS a OC CENTRAL. V okolí nájde množstvo športového využitia zimný štadión, hala Pasienky a Mladosť, v budúcnosti aj nový futbalový štadión. Taktiež výborné možnosti oddychu či už pri jazere Štrkovec alebo Kuchajda.

Hneď pri projekte sa nachádza zástavka mestskej hromadnej dopravy. Výborné dopravné napojenie či už do centra mesta alebo na diaľnicu.

Štandard

EXTERIÉROVÉ VSTUPNÉ DVERE: jednokrídlové 900 mm, protipožiarne,  sedembodové uzamykanie, bezpečnostná trieda II

OKNÁ A BALKÓNOVÉ DVERE: plastové okná s izolačným dvojsklom. V spodnom pevnom panely - bezpečnostné dvojsklo, Balkónové dvere Plastové s izolačným dvojsklom

INTERIÉROVÉ  DVERE: interiérové plné hladké dvere s možnosťu voľby dekórov zo vzorkovníka. Zárubňa APEX BB dýhovaná dub/buk

PODLAHOVÁ KRYTINA: obytné priestory - izby, chodby: laminátová plávajúca podlaha podľa výberu klienta z ponúkaných dekórov s obvodovými  lištami. Kúpeľne, WC, kuchynské kúty a vstupné haly, balkóny: Keramická dlažba a obklad s možnosťou výberu farby povrchových úprav.                     

POVRCH STIEN: priečka SDK rigips hr. 100, 150, 75 mm dvojito a trojito opláštená doskami RF 12,5 s vloženou tepelnou izoláciou CW 75. Vnútorné omietky: Vápenno-cementová omietka, biela maľovka.

POVRCH STROPOV: Kúpeľňa, WC a vstupná hala bytu: Vápenno-cementová omietka, biela maľovka. Obytné priestory, kuchynské kúty a chodby: Vápenno-cementová omietka, biela maľovka.                                            

SANITA A ZARIAĎOVACIE PREDMETY: Kúpeľňa: umývadlo farba biela so sifónom, umývadlová pákova batéria. Vaňa - farba biela vrátane vaňovej batérie  a sprchového setu. WC: misa záchodová so sedátkom - biela farba s dvojčinným ovládacím tlačidlom v prevedení nerez, umývadielko  bielej farby so sifónom. Umývadlová pákova batéria.  Kuchyňa: Príprava pre kuchynskú linku -  prívod teplej a studenej vody, kanalizačný odpad, príprava pre elektrický sporák.

KÚRENIE/CHLADENIE: Výhrevné telesá s termostatickými hlavicami, v kúpeľni rebríkový radiátor - farba biela, bytová výmeníková stanica. Príprava chladenia - rozvodov pre osadenie fancoilov.

ELEKTROINŠTALÁCIA: Silnoprúd: vypínače a zásuvky, zásuvky pre el. rúru, varnú dosku a umývačku riadu. Slaboprúd: Domáci telefón,  zvonček, telefónna a internetová prípojka a prípojka káblovej televízie umiestnené v každej obytnej miestnosti ( v obývacej izbe dve prípojky).

Financovanie

1. Pri podpise Rezeravačnej zmluvy 5.000,- EUR
2. Pri podpise Zmluvy o budúcej zmluvy 20% z kúpnej ceny ponížený o rezervačný poplatok.
3. Zvyšnú časť kupnej ceny po kolaudácii a podpísaní Kupnej zmluvy.

Kontakt

BOND Reality
Mlynské Nivy 58, Bratislava 821 05
+421 915 888 166 | novostavby@bondreality.sk

Fotogaléria