O nehnuteľnosti
| Ulica: | Iľjušinova |
|---|---|
| Okres: | Bratislava V |
| Lokalita: | Bratislava-Petržalka |
| Celková výmera: | 69.35 m2 |
|---|---|
| Typ: | 3-izbový byt |
| Stav: | úplne prerobený |
| Druh: | Predaj |
|---|---|
| Cena: | 264 900 € |
Popis nehnuteľnosti
Byt prešiel v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou: vchodové bezpečnostné dvere, murované jadro, nová kúpeľňa, sanita, obklady, dlažby, interiérové dvere, podlahy, kompletná elektroinštalácia, vodoinštalácia, nové radiátory a klimatizácia. Súčasťou bytu je vstavaný nábytok na mieru, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi.
Bytový dom je po kompletnej obnove fasády, zateplenia, rekonštrukcie strechy, stúpačiek – rozvodov, výťahov, vstupu a spoločných častí.
Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej a zelenej lokalite Petržalky, v blízkosti jazera Draždiak. Priamo pred domom je MŠ a ZŠ a kompletná občianska vybavenosť. Bezproblémové parkovanie, výborná dopravná dostupnosť, nová zastávka električky a novovybudovaný cyklochodník poskytujú príjemné a kvalitné mestské bývanie.
Možnosť financovania cez HÚ.
Cena: 264 900 €.