SAMOSTANÝ RODINNÝ DOM – NOVOSTAVBA, VRAKUŇA - HRUŠOV

Obec: Bratislava-Vrakuňa
Okres: Bratislava II
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
  • 369 000 €

Popis nehnuteľnosti

BOND reality Vám exkluzívne ponúka na predaj samostatné rodinné domy s vlastným pozemkom v projekte REBARBOROVÁ, na rozhraní mestskej časti Bratislava - Prievoz a Vrakuňa, časť Hrušov. V ponuke sú posledné tri rodinné domy.
Moderné a architektonicky atraktívne dvojpodlažné domy so štyrmi alebo piatimi izbami majú podlahovú plochu od 122 až 141m2, sú výborne dispozične riešené, s obľúbenou juhozápadnou alebo juhovýchodnou orientáciou. Každý dom disponuje vnútornou a vonkajšou terasou, vlastnou záhradou, resp. pozemkom od 274 až 406 m², ku každému domu patria 2 parkovacie státia na spevnenej ploche pred domom.
Domy sú dokončené do stavu holdom s energetickým certifikátom A, s vlastným tepelným čerpadlom (vzduch - voda), teplovodným podlahovým kúrením a chladením, vonkajšími hliníkovými žalúziami, vonkajším oplotením, sú napojené na inžinierske siete a budú skolaudované s prideleným súpisným číslom ( 09/2022). Možnosť dokončenia na kľúč podľa požiadaviek klienta.

Projekt REBARBOROVÁ, tvorí v uzatvorené kondomínium 8 domov, s prístupom cez obecnú asfaltovú komunikáciu, je situovaný v stabilizovanom rezidenčnom území rodinných domov, vo vyhľadávanej lokalite, v susedstve Vrakúnskeho lesoparku a zároveň s dobrou dopravnou dostupnosťou a blízkosťou do centra mesta.
Cena od: 369.000 €.

Vlastnosti

  • Slnečný
  • Pekný výhľad
  • MHD
Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
141 m2
Úžitková plocha:
141 m2
Plocha pozemku:
406 m2
Zastavaná plocha:
80 m2
Počet izieb:
5
Balkón:
nie
Počet kúpelní:
2
El. napätie:
230/400V
Kanalizácia:
žumpa
Materiál:
tehla
Terasa:
áno - 3
Vykurovanie:
spoločné

Informatívna úverová kalkulačka

Kontakt

BOND Reality
Mlynské nivy 58
82105 Bratislava

Maklér

Andrej Grežďo

Realitný maklér - špecialista
Andrej Grežďo

Radi Vám poradíme

captcha image