2-IZB. BYT S LODŽIOU A PARKINGOM, NOVOSTAVBA ZÁLESIE

Obec: Zálesie
Okres: Senec
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 2-izbový byt
  • 144 200 €

Popis nehnuteľnosti

BOND reality exkluzívne ponúka na predaj 2-izbové byty s lodžiou alebo balkónom v modernej novostavbe v obci Zálesie. Aktuálne je projekt vo výstavbe s ukončením výstavby júl 2023.
V ponuke je ešte 9x dvojizbových bytov umiestených na 2. a 3.NP, výmery od 56 m² až 63 m² + ku každému bytu prináleží balkón alebo loggia o výmere 5 m², v cene každého bytu je zahrnuté parkovacie státie a kobka. Byty budú dokončené do štandardu bez kuchynskej linky.
Architektonicky atraktívny trojpodlažný bytový dom s 21 bytmi má jedinečný dizajn, disponuje výťahom, veľkou kočikárňou, parkovaním a dostatočnou plochou zelene. Nachádza sa vo veľmi príjemnej lokalite obce Zálesie, v bezprostrednej blízkosti nájdete, obchody, školu, škôlku, ako aj športoviská a park poskytujúci príležitosti na oddych a relax.
Byty ponúkame v cenách už od 144 200 € s výhodnou možnosť financovania prostredníctvom HU. VUB banka a Tatra banka má projekt zaradený medzi svoje developerské projekty s podporou a zvýhodnenými podmienkami pre klientov a s možnosťou dohodnúť si financovanie za aktuálnych podmienok - úrokových sadzieb a až následným čerpaním HU po kolaudácii.
Bližšie info v RK BONDREALITY.

Vlastnosti

  • Slnečný
  • Pekný výhľad
  • Tiché prostredie
Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
nedokončený
Celková plocha:
63 m2
Úžitková plocha:
63 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
áno - 1
Počet kúpelní:
1
Výťah:
áno
Energetický certifikát:
B
Materiál:
tehla
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
vlastné
Pivnica plocha:
5 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Kontakt

BOND Reality
Mlynské nivy 58
82105 Bratislava

Maklér

Andrej Grežďo

Realitný maklér - špecialista
Andrej Grežďo

Radi Vám poradíme

captcha image