Rezidencia Ráztočná

Pridané: 5.12.2019

Rezidencia Ráztočná je komorný projekt s výnimočnou a modernou architektúrou, ktorý ponúka pokojné nové bývanie v uzatvorenom dvore v Bratislave.Ako náhle sa klient rozhodne pre kúpu bytu v tomto projekte, tak je potrené zložiť zálohu vo výške 2000€, ktorá slúži ako záväzná rezervácia.

V ponuke je 9 mezonetových 2,5 izbových bytov, s ktorých každý má predzáhradku a otvorenú galériu na hornom podlaží.

Rozloha bytov je 65,83m2 z toho 14,40m2 tvorí predzáhradka s terasou. Byty majú modernú dispozíciu: vstupná chodba s úložným priestorom, samostatné WC, obývačka s kuchyňou a výstupom na záhradku. Na poschodí je spalňa s otvorenou galériou, kúpeľňa s WC a vlastným kotlom a strešnými oknami .

Zahájenie stavby február/2019 kolaudácia december /2019 odovzdávanie bytov február-marec 2020

Pre viac informácí navštívte www.rezidenciaraztocna.sk

Lokalita

Poloha projektu zabezpečuje výbornú občiansku vybavenosť v blízkosti promenády malého Dunaja,
V dobrej dostupnosti sú športoviska školy aj škôlky možnosti pre nákupy aj oddych, parky a detské ihriská

Štandard

Byty budú dokončene do kvalitného štandardu vrátane drevených vonkajších obkladov plotov a terás v záhradkách. V každom byte bude predpríprava na klimatizáciu.

Každý byt ma vlastne kúrenie formou plynového kotla. Elektrická brána na diaľkové ovládanie. V uzatvorenom dvore sa bude nachádzať 10 parkovacích státi.

Steny a stropy

Vonkajšia fasáda -jemnozrnná silikónová omietka ETICS, farba biela. Steny a strop exteriérových závetrí bude smrekový obklad, podlaha smrekovec olejovaný na rošte.

Schody interiérové

Ocelové, s PUR polomatným náterom.

Iné vybavenie

Domový audiotelefón a  zostava poštových schránok pri vstupe na pozemok, samostatné pre každý byt.
Kryté stojisko pre komunálny odpad prístupná z chodníku.

Domová brána ocelová -vjazdová automatická s diaľkovým ovládaním.

Dvere

Vstupné dvere – jednokrídlové hliníkové plné panelové, resp. s piesk. zasklením  š.900 mm, s panoramatickým priezorom bez menovky

Interiérové dvere – plné hladké s obložkovou zárubňou, s možnosťou voľby dekórov. K dverám prislúcha rozetové kovanie s dózickou vložkou.

Okná a balkónové dvere

Okná a balkónové dvere sú plastové s izolačným trojsklom. Úprava profilov z interiéru -farba biela. Vonkajšia farba RAL 9006 – svetlý hliník. Vonkajšie parapety plechové RAL 9006, vnútorné parapety plastové biele.

Podlahy

V kúpeľniach, WC, je nášľapná vrstva podlahy tvorená keramickou dlažbou s možnosťou výberu farebných prevedení podľa vzorky štandardu.
V obytných miestnostiach, kuchynských kútoch, predsieňach a chodbách je nášľapná vrstva podlahy tvorená laminátovou podlahou spájanou na sucho s obvodovými lištami s možnosťou výberu z ponúkaných dekórov, lišta v dekore alebo biela.
Terasa – drevené palubky na podkladovom rošte / napr. sibírsky smrekovec resp. termodrevo/  olejované

Povrchy stien

V kúpeľniach a WC je keramický obklad po strop. Keramický obklad stien kúpeľní a samostatných WC je s možnosťou výberu farebného prevedenia.
Vnútorné omietky sú realizované sadrovou omietkou s povrchovou úpravou – biela maľba.

Sanita a zariaďovacie predmety

V kúpeľniach je osadené umývadlo bielej farby so sifónom, umývadlová pákova batéria, vaňa vrátane vaňovej batérie a vaňového setu, prívod pre práčku a práčkový sifón.
WC je závesné so sedátkom bielej farby s ovládacím tlačidlom v nerezovom prevedení, umývadielko bielej farby (v zmysle projektovej dokumentácie) so sifónom vrátane umývadlovej pákovej batérie.
V kuchyni, resp. kuchynskom kúte, je príprava pre kuchynskú linku – prívod teplej a studenej vody, kanalizačný odpad vyvedený v mieste najbližšom k šachte.

Kúrenie

V obytných miestnostiach sú osadené výhrevné telesá Korad s termostatickými hlavicami, v kúpeľniach je rebríkový radiátor bielej farby. Každý byt má samostatný kondenzačný plyn. kotol.

Elektroinštalácia

Silnoprúd – elektrické rozvody sú vedené pod omietkou alebo v chráničke v podlahe. V bytoch sú osadené vypínače a zásuvky, vývody pre osadenie svietidiel, odsávacie ventilátory v kúpeľni a WC. Rozvody pre kuchyňu/kuchynský kút sú ukončené v rozvodnej krabici umiestnenej nad podlahou (vr. prívodu pre varnú dosku 400V).
Slaboprúd – v každej obytnej miestnosti je osadená jedna slaboprúdová zásuvka, vo vstupnej hale je umiestnený domáci telefón.

Vzduchotechnika

Odvetrávanie kúpeľní a WC je núteným spôsobom na podtlakovom princípe zabezpečené nástennými ventilátormi umiestnenými priamo v miestnostiach.

Príprava na klimatizáciu – vývod Cu rozvodov a elektro pre ext. jednotku na terase, rozvody pre vnútornú jednotku AC v obývacej izbe 1.np a v podkroví, ukončené v plast. krabici podomietkovej, príprava odvodu kondenzu do kanalizácie, pripojenie elektro a istič.

Terasa

Oplotenie- drevené latky smerkové lakované, siaty trávnik, terasa  -drevené palubky smrekovec na rošte + olejový náter, el. zásuvka, svetlo na fasáde

Financovanie

Výhodné financovanie: 10% s ceny pri podpise zmluvy o budúcej zmluve a zostatok 90% až po kolaudácii!
Cena bytu vrátane štandardu a DPH 130.000,- €  cena parkovacieho státia 5.000,- € vrátane DPH
Nehnuteľnosti sa budú dať financovať prostredníctvom 100% hypotekárnych úverov.

POMôŽEME VÁM VYBAVIŤ

Ponúkame vám možnosť využiť bezplatný hypotekárny servis.
Na jednom stretnutí získate prehľad o bankách, s ktorými spolupracujeme,
o aktuálnych akciách, úrokových sadzbách, či samotných poplatkoch.

Kontakt

BOND Reality
Mlynské Nivy 58, Bratislava 821 05
0905 333 333 | novostavby@bondreality.sk

Fotogaléria