CityPark Ružinov

Pridané: 5.12.2019

ZÍSKAJTE NÁSKOK BÝVAJTE NA SKOK

Rezidenčný projekt City Park Ružinov je jedinečnou príležitosťou pre milovníkov mestského moderného života s plnou občianskou vybavenosťou a novým mestským parkom priamo pod oknami.

Jedná sa o najväčší bytový projekt v najžiadanejšej lokalite Bratislavy za dostupné ceny pre každého záujemcu, s výbornou dostupnosťou do centra mesta. 

Priamo pod oknami bytových domov vybuduje investor zelený park. Súčasťou parku bude lezecká stena, detské ihrisko, miesto na oddych a relax, lavičky, reštaurácia a kaviareň. Časť parku bude vyhradená iba pre rezidentov. V blízkosti obytného komplexu, ako aj v ňom samotnom, je výborné občianske vybavenie, obchody, banky a prístup na MHD. V bytových domoch sú plánované aj spoločenské miestnosti v ktorých sa môžu deti spoločne zabaviť. 

Vysokú kvalitu a komfort bývania podčiarkne i obchodná zóna na prízemí každého z blokov, poskytujúca bežné tovary a služby a takisto i spoločenská miestnosť, ktorá za nepriaznivého počasia môže slúžiť pre deti rezidentov ako herňa či kino, alebo pre samotných rezidentov ako súkromné miesto na trávenie voľného času s priateľmi.

Projekt je vynikajúcou investíciou na prenájom vzhľadom na lokalitu v blízkosti najväčších business centier. City Park Ružinov svojou polohou, kvalitou a architektúrou patrí k najatraktívnejším projektom v Bratislave. Aktuálne prebieha odovdzávanie veže B. V Októbri 2016 bol, vzhľadom na vypredanú vežu B, spustený predaj veže C, ktorá je poslednou etapou projektu a dokončenie je plánované na Január 2019.

Aktuálne prebieha akcia na parkovacie státia, ktoré je možné si zakúpiť za zvýhodnené ceny. Všetky bližšie informácie dostanete od predajcov našej realitnej kancelárie. Na kúpu bytu vám stačí 10% teraz a zvyšok sa hradí až po kolaudácii. Na byty sú zabezpečené 100% hypotekárne úvery.

 

Lokalita

Projekt CityPark Ružinov je umiestnený vo výnimočnej lokalite, ktorá ponúka pôsobivý výhľad na dominanty Bratislavy, panorámu Malých Karpát zo severu a rieku Dunaj z juhu. Výborné sitovanie tohto obytného komplexu zabezpečuje obyvateľom a pohodlné cestovanie autom, napojenie na spoje mestskej dopravy alebo dokonca cyklistický chodník.

CityPark Ružinov v sebe spája vzhľadom na svoju dispozíciu charakter business zóny s moderným, ale pokojným mestským životom. CityPark Ružinov je pre svojich obyvateľov na skok od širokej ponuky pracovných, kultúrnych a športových možností hlavného mesta SR Bratislavy.

Štandard

Dvere

Vstupné dvere – jednokrídlové 900 mm, protipožiarne, bezpečnostná trieda II, s panoramatickým priezorom bez menovky, osadené do oceľovej bezpečnostnej zárubne.

Interiérové dvere – plné hladké, s možnosťou voľby dekórov zo vzorkovníka. K dverám prislúcha rozetové kovanie s dózickou vložkou.

Okná a balkónové dvere

Okná sú hliníkové s izolačným trojsklom s možnosťou štrbinového vetrania, v spodnom panely je osadené bezpečnostné sklo, ktoré tvorí súčasť parapetu. Balkónové dvere sú rovnako ako okná hliníkové konštrukcie s izolačným trojsklom.

Podlahy

V kúpeľniach, WC, samostatných kuchyniach a vstupných halách je nášľapná vrstva podlahy tvorená keramickou dlažbou s možnosťou výberu farebného prevedenia.
V obytných miestnostiach, kuchynských kútoch a chodbách je nášľapná vrstva podlahy tvorená laminátovou plávajúcou podlahou s obvodovými lištami s možnosťou výberu z ponúkaných dekórov.
Na balkónoch je položená mrazuvzdorná keramická dlažba, na terasách sú položené drevené terasové dosky.

Povrchy stien

V kúpeľniach je keramický obklad do výšky 2,10 m s možnosťou výberu farebného prevedenia. V samostatných WC je keramický obklad do výšky inštalačnej predsteny vrátane horného povrchu s možnosťou výberu farebného prevedenia.
Vnútorné omietky sú realizované sadrovou omietkou s povrchovou úpravou – biela maľovka.

Sanita a zariaďovacie predmety

V kúpeľniach je osadené umývadlo bielej farby so sifónom, umývadlová páková batéria, vaňa respektíve sprchový kút (v zmysle projektovej dokumentácie) vrátane vaňovej/sprchovej batérie a vaňového/sprchového setu, prívod pre práčku a práčkový sifón.
Vo WC je osadené závesné WC so sedátkom bielej farby s dvojčinným ovládacím tlačidlom v prevedení nerez, umývadielko bielej farby (v zmysle projektovej dokumentácie) so sifónom vrátane umývadlovej pákovej batérie.
V kuchyni je príprava pre kuchynskú linku – prívod teplej a studenej vody, kanalizačný odpad.

Kúrenie, chladenie

Kúrenie - v obytných miestnostiach sú osadené výhrevné telesá s termostatickými hlavicami, v kúpeľniach je rebríkový radiátor bielej farby a bytová výmenníková stanica. 
Chladenie – v bytoch do 21. NP predpríprava pre osadenie klimatizačnej jednotky. V bytoch od 21. NP vyššie je klimatizácia súčasťou štandardu bytu, tzn.: osadené vonkajšie aj vnútorné klimatizačné jednotky.

Elektroinštalácia

Silnoprúd – elektrické rozvody sú vedené pod omietkou alebo v chráničke v podlahe. V bytoch sú osadené vypínače a zásuvky, vývody pre osadenie svietidiel, odsávacie ventilátory v kúpeľni a WC. V kuchyniach sú osadené prívody pre elektrickú rúru, elektrickú varnú dosku a umývačku riadu.
Slaboprúd – v každej obytnej miestnosti je osadená jedna slaboprúdová zásuvka, vo vstupnej hale je umiestnený domáci telefón a zvonček.

Kontakt

BOND Reality
Mlynské Nivy 58, Bratislava 821 05
www.cityparkruzinov.sk0915 888 900predaj@cityparkruzinov.sk

Fotogaléria