Zavolajte nám
02 595 33 333 0905 333 333

BOND REALITY – Prevádzkovo výrobný areál, Senecká cesta, Šamorín

  • Šamorín
  • ID: 9766935
  • Dátum aktualizácie: 22. júla 2019
  • Poslať známemu
  • Vytlačiť
1 €
Ponúkame na predaj samostatný uzavretý areál ktorý prešiel rekonštrukciou v roku 2000, o celkovej rozlohe 16 573 m2 v ktorom sa nachádza výrobná hala s rozlohou 3738 m2, administratívne priestory s rozlohou 273 m2 a skladové priestory o rozlohe 3 110 m2, s 30 vonkajšími parkovacími miestami priamo v areáli, v Šamoríne na Seneckej ceste čo poskytuje dobrú dostupnosť a čoskoro napojenie na Diaľničný obchvat R7, s plánovaným zjazdom vzdialeným od samotného areálu 400m.

- Pozostáva s priemyselnej jednopodlažnej haly postavená skeletovým systémom so železobetónovou nosnou konštrukciou, podlaha riešená ako monolitická betónová doska s odolnosťou pre vyššiu záťaž.

Hlavná výrobná hala je riešená ako otvorený prepojený priestor, ku ktorej sú pridané jednotlivé pomocné objekty ako Sklad so svetlou výškou 10m a nakladacími rampami v úrovni skladu a úrovni terénu so samostatne riešeným vstupom a administratívnymi priestormi priamo v skladovej časti. K hale sú pridané aj objekty ktoré slúžili ako výrobná a skladová časť s výškou 5m konštrukčne murované alebo oceľový skelet s výmurovkou.

Technické priestory tvoria samostatný úsek pri objekte a jej priestory sú prístupné aj z exteriéru pre nákladnú dopravu vrátane kontajnerového vývozu materiálu.

- Dvojpodlažná administratívna budova s kancelárskymi priestormi, v ktorej sa nachádza kompletné sociálne zázemie Administratívne priestory.

Terénne úpravy okolo budovy všetky prístupové cesty sú riešené z hlavnej cesty – Senecká vybudované pre nákladnú dopravu. Parkovisko pre osobné automobily sa nachádza pred administratívnou budovou, Celé okolie areálu je udržiavané, zatrávnené s výsadbou stromov.

Zdravotechnika:
Hlavný prívod mestskej vody - vodomer , s kompletnými rozvodmi. Vnútorný vodovod je napojený samostatnými vetvami na areálový vodovod pitnej a požiarnej vody. Kanalizácia je napojená na mestskú kanalizáciu.
Dažďová kanalizácia je napojená na mestskú kanalizáciu a sú odvodnené všetky zastavané plochy.

Elektroinštalácia:
S vlastným transformátorom a prívodom podľa potreby, celý závod je elektrifikovaný v zmysle požiadaviek výrobného závodu vrátane svetelnej inštalácie, zásuvkovej a motorickej inštalácie, bleskozvod, vrátane revíznych správ.
Slaboprúde rozvody – komplet inštalácia slaboprúdov pre celú budovu, vrátane prípojky pre Internet.
Budova má vlastný požiarny a bezpečnostný systém s možnosťou napojenia na centrálny pult centralizovanej ochrany napojenej na PZ.
Meranie spotreby je samostatné objektové.

Vzduchotechnika:
Kompresory Atlas Copco s centrálnymi rozvodmi vo výrobnej časti, odsávacie ventilátory v strešnej časti budovy, s možnosťou odsávania a prívodu čerstvého vzduchu.

Ústredné kúrenie:
Vykurovanie výrobných priestorov je teplovzdušné, vzduchotechnickými jednotkami OS aj s radiátormi v hale a administratívnej časti.
Zdrojom tepla je plynová kotolňa využívaná na vykurovanie, na ohrev vzduchu a na ohrev vody.
Plyn STL má samostatné objektové meranie.

Budova má všetky platné revízie a oprávnenia pre výrobu vrátane hygieny, životného prostredia, PO.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme osobne.

Kontakt

BOND Reality
Mlynské Nivy 58
821 05, Bratislava
  • 0905 333 333
  • 02 595 33 333
  • info@bondreality.sk
Juraj Veselický
Zodpovedný maklér

Mám záujem o obhliadku

Hypokalkulačka