Zavolajte nám
02 595 33 333 0905 333 333

Štrky

  • Malé Leváre - Rudava
  • Poslať známemu
  • Vytlačiť

Jedinečná ponuka v súkromnom rekreačnom areáli s vlastným NOVOVYTVORENÝM jazerom. V areáli sa nachádza 17 chát, tri stavebné pozemky, jazero o výmere 7 558 m² a ostrov 136 m². Každý z majiteľov má vlastnícky podiel 1/20 z jazera a ostrova (385 m² prípadná na jednu chatu).

Chata typu A: 3-izbová chata má výmeru 79,76 m² z toho terasa 15,54 m², pozemok od 350 m². Chata je prakticky dispozične riešená, vstupná chodba s miestom na šatník, oddelená denná časť od nočnej, kúpeľňa s toaletou, dve samostatné spálne, obývačka spojená s kuchyňou a výstupom na terasu, samostatná technická miestnosť. Dom bude dokončený do štádia holodomu s omietkami a náterom, vonkajšími elektrickými žalúziami, tepelným čerpadlom, zásobníkom na teplú vodu, podlahovým kúrením a termostatom. CENA od: 129.655,- EUR

Chata typu B: 4-izbová chata má výmeru 106,1 m² z toho terasa 25,52 m², pozemok od 579 m². Chata je prakticky dispozične riešená, vstupná chodba s miestom na šatník, oddelená denná časť od nočnej, kúpeľňa s toaletou a ešte samostatná toaleta, tri samostatné spálne, obývačka spojená s kuchyňou a výstupom na terasu, samostatná technická miestnosť. Dom bude dokončený do štádia holodomu s omietkami a náterom, vonkajšími elektrickými žalúziami, tepelným čerpadlom, zásobníkom na teplú vodu, podlahovým kúrením a termostatom. CENA od: 165.223,- EUR

POZEMKY: V ponuke sú tri stavebné pozemky s výmerou od 581 m ². Možnosť okamžitej výstavby. CENA: info v RK.

K rekreačnému areálu vedie spevnená cesta asi 300 m. Jedná sa o slepú cestu len k tomu projektu, ktorý je oplotený a vstup na je elektrickú bránu s diaľkovým ovládaním. V areály okolo chát je vybudovaná betónová komunikácia, projekt má vlastnú centrálnu studňu – voda je filtrovaná a chlorizovaná, následne dodávaná do domov. Novovytvorené jazero je neustále čistené, je určené na kúpenie, rybolov je povolený na vedľajšom jazere. Celú starostlivosť a bezpečnosť o areál zabezpečuje správca, ktorý tam má vybudované zázemie.

Areál ŠTRKY1:
Oplotený areál Štrky leží asi 400 m od rekreačného jazera Rudava - absolútne súkromie. Súkromné jazero sa nachádza na konci slepej ulice, čo zabezpečuje minimálny pohyb cudzích osôb. Areál je oplotený s bránou na diaľkové ovládanie. Jazero s ostrovom, ktoré je spoluvlastníckom podiele každého majiteľa chaty je obkolesené chatami a prístupovou komunikáciou. Objekt zabezpečuje správca. Jazero kde majú prístup len majitelia je pravidelne čistené, určené na kúpanie a rybolov je povolený na vedľajšom jazere.

Rudava:
Rekreačná oblasť Rudava sa nachádza na Dolnom Záhorí pre ktoré so typické viate piesky, rieka Morava s lužným lesom a riedky borovicový porast. Okolie veľkého štrkového jazera je vyhľadávaná chatárska oblasť obľúbená aj medzi rybármi. Na jazere sú vytvorené verejné pieskové pláže určené na kúpanie. V rekreačnom areály Rudava sa nachádza známy autokemping, ktorý v letných mesiacoch zabezpečuje gastroprevádzky, malé potraviny, letné kino.

Malé Leváre:
Obec Malé Leváre leží v nadmorskej výške 203 metrov na Záhorskej nížine neďaleko riečky Rudavy asi 40 km severozápadne od Bratislavy a 8km severozápadne od okresného mesta Malacky. Pre okolie je obec známejšou pod prezývkou "Levárky"

Aktivity v okolí:
Cyklistika
Splav Moravy
Rybolov
Hubárčenie
Vodné aktivity
 

VYHOTOVENIE:
- zakladanie na hĺbkových pilotách
- obvodové nosné murivo POROTHERM 25cm
- zateplenie 12cm , silikátová omietka
- vnútorné deliace priečky POROTHERM 12,5cm
- sadrová omietka, 1x biela maľba
- strešný systém s kompletnou izolačnou skladbou, vrchná vrstva FATRAFOL 810
- bleskozvod
- okná a dvere plastové biele (5 komorové) vrátane vonkajších a vnútorných   parapetov
- vonkajšie rolety – elektricky ovládateľné
- kompletné vnútorné potery ,tepelná izolácia hrúbky 6 cm
- rozvod podlahového kúrenia
- kompletné hrubé rozvody zdravotechniky (voda, kanalizácia)
- pripojenie na centrálny vodovod
- vlastná žumpa 12 m3
- zásobník TUV obsah 160 litrov , všetky potrebné skúšky a certifikáty
- kompletná elektroinštalácia (vrátane revíznej správy)
- príprava na osadenie antén na príjem TV signálu – zvod do interiéru
- odkvapový chodník – štrk s obrubníkom v miestach kde nebude v budúcnosti chodník alebo  terasa
- zábradlie terasy pri chatách umiestnených nad vodou
- vstupné bezpečnostné dvere plastové
- hrubé terénne úpravy , hrubé vyspádovanie pozemku
- k dispozícii bude voľne odoberateľná ornica pre terénne a sadové úpravy
- kúrenie: tepelné čerpadlo (vzduch/voda: COP 3) - Generátor tepla VexGt zabezpečuje vykurovanie a ohrev TÚV

AREÁL:
- prístupová komunikácia
- centrálna studňa
- spoločný areálový vodovod úžitkovej vody
- centrálna automatická úpravňa úžitkovej vody ( filtrácia a chlorizácia )
- areálové oplotenie (vonkajšia hranica lokality)
- vstupná brána na diaľkové ovládanie s elektrickým pohonom
- úprava brehov jazera, štrkový zásyp
 

BOND Reality
Mlynské Nivy 58
Bratislava 821 05


Mobil: 0915 888 166
Mail: novostavby@bondreality.sk