Zavolajte nám
02 595 33 333 0905 333 333

PREMIÉRE

  • Šancová
  • Poslať známemu
  • Vytlačiť
BOND REALITY ponúka limitovanú príležitosť. Obmedzený počet 2 - 4 izbových bytov v novostavbe s krásnym panoramatickým výhľadom na Staré Mesto. 
Každý z bytov má garantovaný výhľad na hlavné dominanty Starého Mesta. Výmery bytov začínajú od 48,14 m2 a svojou dispozíciou ponúkajú dostatok úložného priestoru. Každý disponuje loggiou/balkónom alebo terasou s výmerou až do 30m2. 
 
Byty budú dokončené do vyššieho štandardu a samozrejmosťou sú bezpečnostné dvere a kvalitné okná. Byty vďaka lokalite bytového domu, výhľadu ako aj dispozíciam sú a aj v budúcnosti budú výbornou investíciou na prenájom alebo budúci predaj. 
 
Vybrané byty, ktorých dispozície a pôdorysy je možné si pozrieť v priloženej galérii sú v predaji za akciové ceny IBA V BOND REALITY. Naši predajcovia Vám radi poskytnú bližšie informácie ohľadom ďalších detailov a výhod projektu. 
Cena bytov začínajú od 148 836,- EUR vrátane DPH.

Šancová je pulzujúcou tepnou Stareho mesta, z ktorej sa dostanete za pár okamžikov na bratislavský hrad, letisko, do nákupného centra Polus či do lesoparku na Kolibe. Šancová je lokalitou, ktorá je ideálna ako pre prácu, tak aj pre život. Vlastniť byt v tejto lokalite je zároveň investíciou, ktorá v budúcnosti vždy nájde zhodnotenie.

 

 

Pre bližšie informácie ohľadom tejto limitovanej ponuky nás neváhajte kontaktovať:

 

novosotavby@bondreality.sk

+421 915 888 166