Zavolajte nám
02 595 33 333 0905 333 333

DOSTUPNÁ ROVINKA

  • Rovinka
  • Poslať známemu
  • Vytlačiť
Ponúkame na predaj 5 izbové rodinné domy v obci Rovinka.
 
Rodinné domy sú súčasťou dvojdomov ( zvuková izolácia 60cm ). 
 
Rodinný dom má úžitkovú plochu 124m2 + balkón 5m2, zastavaná plocha je 80m2 pozemky sú od 255m2 do 350m2.
 
Rodinný dom je postavený z tehly, zateplený, plastové okná s trojsklom a systémom Salamnder, bojler na ohrev TÚV. V celom dome sa nachádza el. podlahové kúrenie so samostatnou reguláciu v každej izbe. V cene je parkovanie a vstup do domu zo zámkovej dlažby.
 
Dispozícia prízemia: vstupná chodba, samostatné WC so sprchovacím kútom, hosťovská izba so šatníkom, kuchyňa spojená s obývacou izbou a jedálňou, schodisko
Dispozícia poschodia: schodisko, chodba, kúpeľňa s vaňou, 3 nepriechodné izby + šatník, balkón
 
Cena 139 000€ je za holodom.
Cena 149 000€ vrátane štandardu.
 
Štandard: 
- Laminátová podlaha v izbách a v kuchyni 
- 1 x umývadlo v kúpelni ( prízemie )
- 1 x umývadlo v kúpelni ( poschodie )
- Plastová vaňa
- Sprchový kút
- 2 x wc
- interierové dvere
- Dlažba v chodbe,wc a v kúpelni
- Obklady v kúpeľni a wc 
 
Domy sú aktuálne vo výstavbe a kolaudácia je plánovaná na September 2016.
 
 
Výstavba je financovaná zo zdrojov developera a preto nepožadujeme od klienta žiadne podieľanie sa na výstavbe. Klient zloží len rezervačnú zálohu a kúpnu cenu vypláca až po kompletnom dokončení rodinného domu. 
 
Samozrejmosťou je aj financovanie cez hypotekárny úver, ktorý Vám sprostredkujeme.
 
Výstavbu realizuje skúsený developer, ktorý už realizoval projekty v obciach Zálesie, Malinovo, Hamuliakovo, Bernolákovo, Dunajská Lužná atď.
 
Výstavba sa nachádza v lokalite, kde sa práve buduje Tesco, len na skok od hrádze, s pešou dostupnosťou hromadnej dopravy.
Obec Rovinka, ktorá sa nachádza len 3 km od Bratislavy je veľmi obľúbenou lokalitou nie len pre rodiny s deťmi, ale aj mladých ľudí, ktorých láka pokojná atmosféra vidieka s výbornou dostupnosťou a krátkou vzdialenosťou od hlavného mesta. Z centra mesta sa sem môžete dostať autom za približne 15 minút. V niekoľko minútových intervaloch sa sem viete dostať aj autobusovým spojením. Obec Rovinka disponuje výbornou občianskou vybavenosťou, nájdete tu množstvo malých obchodíkov, školu, škôlku, potraviny a poštu.
 
Projekt „Dostupná Rovinka“ sa nachádza v tesnej blízkosti plánovanej výstavby hypermarketu Tesco a len pár metrov od starej dunajskej hrádze, ktorá je obľúbeným miestom na trávenie voľného času.
Ako náhle sa klient rozhodne pre kúpu bytu v tomto projekte, tak je potrené zložiť zálohu vo výške 3000€, ktorá slúži ako záväzná rezervácia.
 
Zvyšok kúpnej ceny sa zloží až po samotnom skolaudovaní bytového domu.
Výborne na takomto financovaní je, že klient neskladá veľké finančné prostriedky dopredu a tak má dostatok času na riešenie svojho financovania, s čím Vám ochotne pomôžu naši hypotekárny špecialisti a nájdu Vám tú najvhodnejšiu variantu. Našim hypotekárnym partnerom pre tento projekt je spoločnosť GEPARDFINANCE, ktorej zástupca sedí priamo u nás v realitnej kancelárií, čím klient ušetrí množstvo času.
 
BOND Reality
Centrála: Mlynské Nivy 58
Bratislava 821 05
 
Tel:+421/2/59533333
Mobil: 0905 333 333
Mail: info@bondreality.sk