Zavolajte nám
02 595 33 333 0905 333 333

CityPark Ružinov vstúpil do predposlednej fázy predaja

BRATISLAVA – Benefity bývania v novostavbe v blízkosti centra mesta s výbornou dopravnou dostupnosťou, dobrá občianska vybavenosť, príjemná cena a dispozičné riešenie bytov oslovili v tomto roku veľké množstvo záujemcov o kvalitné a moderné bývanie. Projekt CityPark Ružinov, ktorý vyrastá medzi ulicami Plynárenská a Jarabinkova, bol za prvý polrok 2016 najlepšie predávaným projektom v okrese Bratislava II a zaradil sa tak k najlepšie sa predávaným novostavbám v Bratislave. Od októbra spúšťa predaj ďalších bytov.

Za necelý rok od štartu predaja 169-tich bytov veže „B“, sa vypredalo viac ako 164 bytov. Vyše polovicu dopytu tvorili 2 izbové byty, nasledované 3 izbovými bytmi. Veľmi úspešný bol aj predaj apartmánov, loftov aateliérov. Začiatkom septembra 2016 bolo zaradených do predpredaja 37 bytov poslednej veže „C“. Kdnešnému dňu má 11 bytov už svojich majiteľov. Vtýchto dňoch CityPark Ružinov zaraďuje do predaja ďalších 70 bytov veže „C“. Ponuka je skutočne široká, od 1-izbových až po 5-izbové byty svýmerou od 36 do 172 m2. Cenovo dostupné byty zahŕňajú pivničnú kobku.

V projekte sa bude nachádzať spolu 432 bytov, 117 apartmánov a 16 obchodných priestorov. Apartmány vďaka výške stropu až 3,44 metrov alofty svýškou až 5,25 metra poskytnú záujemcom obývanie možnosť prispôsobenia si priestoru aj pre svoje podnikateľské aktivity. Svojou výnimočnosťou patrí táto forma bývania medzi unikáty na slovenskom trhu srealitami.

Rezidenčný projekt CityPark Ružinov je vsúčasnosti najväčším bytovým projektom vtejto mestskej časti, ktorý spája vsebe požiadavku komfortného bývania na skok do centra mesta aprítomnosti rozsiahleho zeleného parku srozlohou viac ako 7700 m2. Detské apetangové ihrisko, spoločenská miestnosť vkaždom zblokov, oddychové zóny vtieni stromov, či výbeh pre psov sú len zlomok toho, čo bývanie vsrdci Ružinova poskytne svojim obyvateľom. Kvalita prevedenia stavby, komplexná občianska vybavenosť, obchodná zóna na prízemní každého z blokov a dostatočný počet parkovacích miest v podzemných garážach zabezpečia vysoký komfort bývania budúcim majiteľom.

Plánované dokončenie veže „B“ je koncom leta budúceho roku a veže „C“ na jeseň 2018.

Viac informácií nájdete na www.cityparkuzinov.sk alebo natel. čísle +421915888900.

Napísať komentár